רוטר
06.10.2024
רוטר
בחזרה לביקורת תקשורת

בן דודו? אחיו? אחיינו? בנו? התקשורת הישראלית בשיא חדש של בורות, שגם ימין וגם שמאל יסכימו שהוא מביך:

5212,312
התראות

הועבר בתאריך 29.11.23 בשעה 23:06 מפורום חדשות על-ידי Xeneize, (מנהל הפורום)

מה הקשר המשפחתי של מפקד גדוד ג׳נין, שחוסל היום ע״י לוחמינו, לאסיר המפורסם זכריא זביידי?
תלוי את מי תשאלו:

לפי YNET (ידיעות אחרונות) הוא בן דודו.
לפי וואלה!, הוא אחיו.
לפי מעריב, הוא אחיינו.
ולפי עיתון הארץ, הוא בנו.

אני מכיר את המשפוחה מקרוב, אל תשאלו איך, ולמיטב זכרוני לזכריא יש אמנם בן בשם מוחמד (וכן בת, אם זכרוני אינו מטעני), אך למיטב זכרוני הוא קצת רך בשנים מכדי להיות מפקד גדוד.
מה גם שזכריא תמיד השתייך לרש״פ ולפת׳ח (פיקד על יחידת ג׳נין של גדודי חללי אל-אקצא, אלה עם הבנדנות הצהובות מהטבח בעוטף, וגם לאחר מכן השתייך לרש״פ), ואילו המחוסל פיקד על גדוד של הג׳יהאד האיסלאמי (זה לא נדיר ששני אחים ישתייכו לשני ארגוני טרור פלסטיניים שונים, אך אב ובנו זה נדיר).

אז מי צודק מתוך הארבעה?

נשאיר את זה לכם...
52 תגובותמיון לפי
  • ידיעה מצוינת לפורום ביקורת התקשורת
    פחות מתאימה לפורום סקופים וחדשות
  • אבא ואמא בני דודים
    מכאן הבלבול
  • חח נראה לי גם דו''צ לא יודע ועכשיו שהמוחמד מת אין את מי לשאול
  • התשובה גם אחיו של צדיק ידוע. וגם אחיין של הצדיק הנודע. מתוך אבו עלי אקספרסס: מקו...
  • אחיו מוחמד זביידי, מפקד גדוד ג'נין, נהרג בחילופי אש עם כוחות ימ''מ בנובמבר 2023 ...
  • ורק אני קורא את ה״דיווח״ הנאצי של הארץ?. שאר האתרים חסרי בינה אבל הארץ ממש אויב ...
  • גם אצל הבנים של לוט , לא ידעו אם הם בנים שלו, או נכדים שלו, או האחים של האמא, או...
  • לפי אבו עלי (אמין בעיני) מדובר באחיין.
  • הכל יכול להיות בעם האנסים ,יכול להיות שהדוד הוא גם האבא וגם האח
  • במקרה שלו יכול להיות שכל התשובות נכונות
  • אחיין של המחבל המפורסם
    לפורום ביקורת תיקשורת בבקשה
  • עיתונאות תת רמה. גם עובדות לא נכונות וגם בעלי שנאה עצמית
  • בויקיפדיה זה מועדכן על ״בנו״.
  • צריך לחסל את כולם!!! ויפה שעה אחת קודם!
  • לא שיא של בורות, וגם לא מביך. הרי גם אתה לא יודע לקבוע בוודאות. אגב, גם בתקשורת ...
  • שאתה מתחתן בתוך המשפחה אז יכול להיות שכולם צודקים
  • מה משנה היחוס המשפחתי, הכי חשוב שהוא נפגש עם הבתולות
  • לכל ערוץ יש טעויות ולא רק להם, היית מגיב בסמיילי צוחק גם לטעות של ערוץ 14? אני י...
  • זה הענין שאתם פשוט לא מבינים היתכנות של משפחה ערבית/פלסטינית יש תרחיש שאתה גם בן...
  • 'אני מכיר את המשפוחה מקרוב, אל תשאלו איך,'. אז אני כן שואל איך. למה יש לך חסינות...