רוטר
06.10.2024
רוטר
בחזרה לביקורת תקשורת

קריאה מהתקשורת להפסיק את ''פסטיבל האבל''

575,002
התראות

הועבר בתאריך 01.11.23 בשעה 15:51 מפורום חדשות על-ידי אלעדי, (מפקח)

כולנו אבלים על חיילינו הנופלים.
אבל ערוצי התקשורת 11 12 13 ממלאים את החלל בסיקור בלתי נפסק של ראיונות עם משפחות הנופלים ועם מכיריהם ומתחרים בתיאורים הרגשניים. לתקשורת, "פסטיבל האבל" מספק חומר אבל זה לא הזמן באמצע מלחמה. זו דמורליזציה שעלולה לגרןם לפגיעה ברוח הלחימה של הצבא והעם.
*עוד יהיה זמן לספר על הנופלים - אחרי הנצחון.*

אני מבקש מהעורכים לאשר את פרסום ההודעה הזו. היא אינה רק דיעה אישית אלא קריאה לתקשורת להתנהל באחריות.
57 תגובותמיון לפי
  • אל אל ישראל 🇮🇱 יחד ננצח! - וכל חורשי רעתינו יפלו בבורותיהם
  • אף פעם לא הבנתי למה כל כך עצובים אם היהודים היו יותר זועמים ופחות עצובים לא היינ...
  • כאילו העיתונאים מנסים להפיל את רוח העם
  • לכל משפחה חשוב לספר על הילד שלה.
  • אני גם בעד להפסיק עם זה. הבעיה שגם בפרסומים הרשמיים זה תמיד נכתב בדרמטיות"מחיר כ...
  • צודק. מציע למנהלים לעגן את האשכול ליום יומיים.
  • יש לנו משימה לכבוש את כל עזה אנחנו רק בתחילת הדרך
  • אכן כך מהבוקר חגים כנשרים מעל חיה המחכים למותה
  • זה רק מחזק ומנחם אותנו עם הנצח חיי וקיים
  • מספיק כבר לסמן בפורום רוטר את ערוצים 11 12 13 כאויבים. אתם פוגעים במורל העם. מנצ...
  • זאת דעה שלך בלבד. ודעותי שמקומה לא בסקופים
  • מי שחושב שהתקשורת לא משפיעה על החלטות הצבא תמים . ואני מחזק כל מילה שלך .
  • ממש מחשבה שעלתה לי לפני שעה העברתי ערוץ ערוץ עד שכיביתי עצוב מאד. אין מילים לתאר...
  • אותה. קריאה גם לעורכי המוזיקה בתחנות הרדיו תשמיעו שירי נצחון וחוזק, ופחות שירי י...
  • מציע להפסיק להזכיר או לדבר במושגים של ''ניצחון'' איך שלא תסתיים המלחמה הזאת אנחנ...
  • מסכים לגמרי די, אם אין אייטמים לדבר עליהם אז שישדרו תוכניות ממלכתיות בשידור חוזר...
  • לא תמיד זה נראה כמו פסטיבל אבל חשוב בהחלט לזכור כל נופל,לראות פנים ,את גלגול חיי...
  • גם אם אני מסכים ומבין - מה גרם לך לבחור את המילה הלא הולמת ביותר ביקום ''פסטיבל'...
  • איזה פסטיבל אבל...מה רצית ? שימשיכו את השידורים כרגיל. קצת רגישות בימים קשים אלה...
  • +1 779 חיילים ישראלים נפלו במלחמת ששת הימים. אף אחד בישראל לא מתייחס למלחמה הזו...
  • הם צריכים להחליף דיסקט, אין ספק
  • + בסוף נתאבל על כל נופלינו וננחם את כל המעגלים שלהם. כרגע מלחמה וצריך לנצח אחרת ...
  • צודק ב 100%
    אמן וקולך יישמע.
  • השאלה מה האלטרנטיבה? לחזור לריאליטי ולהתעלם מהנופלים? זו הדרך המהירה לנורמליזציה...
  • חברה מהעבודה הקודמת, הבת שלה נרצחה במסיבה. כל הפייסבוק שלה תחינות לעם ישראל לצאת...
  • כל אדם הוא עולם ומלואו וחשוב שכולנו נכיר את האנשים המדהימים שחירפו את נפשם בשביל...
  • מי שמכנה את זה פסטיבל צריך טיפול דחוף, זה מעבר לניסיון שוב לנגח את התקשורת. כאיל...
  • הצעה ביבוא מקוריאה הצפונית כשצריך להרים לחיילים מרימים, כשצריך להתאבל על החורבן ...
  • לא הבנתי. אלה שמבכים את המתים הם ערוצי התבהלה, והערוץ שלא ציינת, אינו מבכה? אם ל...
  • בעולם אוטופי, אם לא היו בכלל אמצעי תקשורת, אז היה סיכוי לשלום ברוב רחבי העולם הת...
  • ראיתי היום סרטון ביוטיוב כתבה מלפני שלושה ימים על בחור מקסים ומיוחד, אבל ת'כלס, ...
  • פסטיבל האבל מבין כלל התגובות החיוביות להודעתי היו גם שני סוגי תגובות ביקורת שאני...
  • זאת קריאה לתקשורת, לא ''מהתקשורת''