רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

יתקיים דיון באשר להדלפת הסרטון משדה תימן. שופט העליון דחה את טענות מיארה על כך שיש לתת לפרקליטות הצבאית לבדוק את עצמה באשר להדלפת הסרטון

4718,896
התראות
התפתחות בפרשת הדלפת סירטון הלוחמים בשדה תימן: שופט בית המשפט העליון נועם סולברג דחה

היום (ראשון) את טענות היועמ”שית על כך שיש לתת לפרקליטות הצבאית לבדוק את עצמה באשר

להדלפת הסרטון.

סולברג קבע כי בג”צ ידון בהקדם בעתירה שהגישו פורום המשפחות השכולות “בוחרים בחיים” לבדיקת הדלפת הסרטון, כך מפרסם כתבינו לעינייני משפט יאיר אלטמן.

כזכור, בעת הדלפת הסרטון לחדשות 12, הפרקליטות הצבאית הייתה היחידה שהייתה לה נגישות לחומר, שעוד לא עבר לסנגורים.

כעת, לאחר שהוצאה דיבת לוחמנו, וכל העולם בטוח שלוחמינו מכוח 100 אנסו מחבלי חמאס, וגם

מתברר שבסרטון לא רואים דבר, הפרקליטות הצבאית לא מצאה דרך לאשש את סעיף השוחד

ופנתה לנבור בסירטוני האבטחה כדי לגרד שימוש בכוח על מחבלים אחרים בשביל להישאר עם “משהו” ביד.

כזכור, ב-6 לאוגוסט פורסם בחדשות 12 תיעוד של סרטון שכביכול מראה כי חיילי המילואים

ביצעו עבירות כלפי מחבלי הנוח’בה, אך בפועל הקריינות שביצעו בחדשות 12 לסרטון פגעה יותר

מאשר הסרטון עצמו, בו לא ראו שום הוכחה למעשה שחורג מהנורמות בסיטואציות בלתי אפשריות כפי שחיילי כוח 100 עמדו בהן.

https://www.now14.co.il/article/1035720
47 תגובותמיון לפי
  • מיארה רוצה לבדוק את עצמה?
  • מה זה דיון? חקירה פלילית עם עונשי מאסר לפושעים האשמים.
  • מה יצחק עמית היה פוסק? מה ברק ארז היתה פוסקת? העובדה שאין לנו טיפת ודאות לגבי המ...
  • סוף-סוף יש שופט בעליון. שופט אמיתי לעומת הדחליל העליון.
  • יש קשר הדוק בין הפרקליטות לפצרים ולא רק מקצועי עינייני. מנדלביט הגיע מהפרקליטות ...
  • הייתי ממליץ לחקור גם את אחד היוזרים פה שידע על הסרטון ועל התוכן לפני כולם. ותרם ...
  • מיארה גיבורת קפלן מנסה למסמס את החקירה, תעשו פרצוף מופתע ... בעת הדלפת הסרטון ל...
  • אני הייתי עוצר את גיא פלג שלב ראשון. ופורץ לו לטלפון.