רוטר
06.10.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

הדיילי מייל: מפקד כוח קודס של איראן אסמעיל קאאני נהרג בהתקפה אווירית ישראלית בלבנון שכוונה למנהיג חדש של חיזבאללה

6228,092
התראות

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 06.10.24 בשעה 09:09 על-ידי מייקל דה סנטה (גלובל)

להמשך קריאה
https://www.dailymail.co.uk/news/article-13928491/Iran-military-chief-killed-Israeli-air-strike-Lebanon-targeted-new-leader-Hezbollah.html?ico=article_preview_xp_mobile
62 תגובותמיון לפי
  • הוא לא מפקד צבא איראן, מי שרושם את זה אפשר להתעלם מהדיווח שלו (אני מדבר על ההדיי...
  • אין עדיין אישור סופי
    is believed to have been killed
  • הוא חוסל לפי ההרגשה שלי. אבל אם תקרא טוב את הכתבה אז לא רשום שהוא חוסל אלא שמאמי...
  • לא הבנתי מה זה 'נהרג' כמו כן, אם הכוונה לקאאני הרי שהוא מפקד כוח קודס
  • הוא מפקד של כח קודס
    שזה אחראי על פעולות מחוץ לאירן. ראש המוסד שלהם?
  • הטילים שלהם היו לפני או אחרי?
  • לא מתרגש מחיסול שלו זה לא שחיסול שלו יביא לנחת פה הוא דווקא היה מאוד גרוע במה שע...
  • לא נהרג. הכאלב מת ימח שימו וזכרו
  • הדיילי מייל אינו מקור אמין יותר מהמקורות האחרים שהובאו כאן כבר. יכול להיות שהכתב...
  • צה''ל לא נותן לכוחות פינוי להתקרב לאיזור אז לא יודע באמת מה המצב שם. 2 במחיר של ...
  • לא הייתי סומך על דיילי מייל בכלום.
  • אבל איראן הודיעה שהוא נמצא באיראן ולא טס ללבנון
  • כתוב believed to be killed
  • הוא בלוינסקי מוכר פיצוחים
    זה כבר ברור
  • אז אנחנו תיקו? אין תגובה? הדיילי מייל: מפקד כוח קודס של איראן אסמעיל קאאני נהרג ...
  • אם כן זה מדהים
  • אחד פלוס אחד
  • Oh my god, they killed Qaani? https://rotter.net/User_files/forum/670231d54cdfa1...
  • כדאי לסייג ולהוסיף את התייחסות אבו עלי שדיווח ששישה ימים לפני כן נצפה בטהרן במשר...
  • דיילי מיילי זה לא מקור חדשות
  • אחת התגובות של ישראל אחרי החיסול שהוא גדול יותר מהחיסול של נצראללה עכשיו ברור למ...
  • קאני הוא לא מפקד צבא אירן..
    כרגיל,ממשיכים עם כותרות לא קשורות
  • כל העולם נשען על הדיווח של אהוד יערי בתכלס
  • אני רוצה שזה יהיה נכון, למרות שמיד יקום לו מחליף, כי יש לשרשרת חיסולים כזאת משקל...
  • מי שחושב שמפקד כזה בכיר איראני היה נשלח ללבנון כשלבנון תחת מתקפה וחדירה מודיעיני...
  • לזה קוראים מבצע!
  • מעניין אם יופיע היום בציבור...