רוטר
28.09.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

האב השכול איציק בונצל: ''הרצי הלוי פושע מלחמה, ארדוף אותו ואת האחרים עד סוף ימי חיי. הם לא יגמרו בוועדת חקירה''

11622,716
התראות
איציק, אביו של סמ"ר עמית בונצל ז"ל שנפל בעזה, במתקפה חסרת תקדים נגד הרמטכ"ל: "אני נשבע שארדוף אותו ואת האחרים כל ימי חיי".

איציק בונצל, ששכל את בנו סמ"ר עמית שנפל בקרב בעזה, תוקף באופן קשה וחסר תקדים את הרמטכ"ל הרצי הלוי על חלקו במחדלים שהובילו למתקפת חמאס ב-7 באוקטובר.

"הרמטכ"ל הרצי הלוי - פושע מלחמה. אני נשבע פה כמו שנשבעתי בשאר המקומות שארדוף אותו ואת האחרים עד סוף ימי חיי. הם לא יגמרו בוועדת חקירה", הצהיר האב השכול.

הוא הוסיף, "אנחנו, כמו רבים מאוד, פוקדים את בתי הקברות ואני עומד שם ומסתכל ואומר לעצמי - הילד הזה היה צריך להיות בחיים עכשיו - אם הפושעים הללו היו מתייחסים להתרעות המודיעיניות ומקיימים צבא כמו שצריך. הם יבואו לדין. בששת החודשים האחרונים פגשתי מאות אלפי ישראלים שנשבעים כמוני ואנחנו נעמיד אותם לדין. זה לא ייגמר כמו המסקנות במירון ש-45 יהודים מתו ואף אחד לא שילם את המחיר".

בונצל טען "יש לנו ההורים זכות עמידה משפטית ואנחנו נעמוד בכל מקום ונחכה להם. אתם יודעים למה הם לא מתפטרים? כי הם יודעים שהעם מחכה להם".

"הם מארגנים את הניירות והמסמכים. הם יודעים שיצטרכו לתת את הדין על מותם של מאות יהודים, על אלה שנחטפו, על עם ישראל שנפגע ועל המדינה שכמעט מתרסקת. הם יודעים שהעם מימין ומשמאל מסכים שהם צריכים לעמוד לדין", סיכם.

https://www.inn.co.il/news/641179
116 תגובותמיון לפי
  • משתתף בצערו שלא ידע עוד צער
  • כואב הלב - אב שקובר את בנו - כאב בל יתואר
  • למחוק אין דנים אדם בשעת כאב.
  • צודק במליון אחוזים
    המופקרים חייבים לעמוד לדין.

יהודי יקר.
  • מניח שהרצוש יעשה חשבון נפש בקרוב ערכתי לאחרונה בתאריך 23.06.24 בשעה 22:15 בברכה,...
  • הסתה לרצח?
    איום ברצח?
  • לא רק את הרצי... גם ביבי גם גנץ גם בנט גם לפיד ...וכל מי שידו בצלחת מתום לבנון ה...
  • משתתף בצער האב. משמיים ישלחו לו נחמה. בקשר להרצי ושאר חבורת הזבל שודדי 70 המיליא...
  • אני מבין אותו לגמרי. הרצי הלוי ניהל את השעות הקריטיות שלפני באזלת יד ובאפס פיקוד...