רוטר
28.09.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

גורם צבאי: ''הצלחנו להרחיק את סכנת הפלישה של חיזבאללה לאזורים נרחבים בגליל''

11351,494
התראות
https://x.com/IsraelHayomHeb/status/1802974738173595681.twitter
113 תגובותמיון לפי
  • רמת אמינות
    חליווה מספר 1
  • אם אפשר רק להוסיף בסוף ''החיזבאללה על סף הכרעה''. תודה.
  • הושבה ההרתעה. הביטחון חזר לתושבי הצפון. אפשר להקדים את התאריך של גנץ ל-1.7 ולהחז...
  • ואו, אתה חושב שאנחנו מפגרים
  • זה מה שמספרים לסעודים? למה?
  • זה בגלל שחיזבאללה מורתע ולא מעוניין בהסלמה בעת הזאת. התקבלתי למודיעין? ואת עזה ה...
  • הזויים. ה 7.10 של חיזבאללה מעבר לפינה. אחרי זה יגידו - לא ידענו, לא שמענו וכמובן...
  • אמינות של חליווה ושות'
  • חכמה גדולה בדיעבד
    אם היו פולשים ב7.10 אוי לנו ואוי לצרותנו.
  • בלון ניסוי כלפי אזרחי מדינת ישראל אם יאכלו את הלקרדה כמו שאכלו עד כה. אם לא יצלי...
  • חיזבאללה אומרים לפעילים שלהם: תשבו בבית, אל תתקרבו לגדר
  • ליצנים לא חסר. רק שלא נקבל עכשיו תיעוד של המחבלים מסתובבים באחד הוצבים הנטושים ע...
  • נרגעתי ...כולל תושבי צפון וקריית שמונה
  • כלומר מבין השורות אני מבין שבגליל העליון אתם מצפים לפלישה
    לאזורים נרחבים בגליל''
  • די נו
    תוסיפו גם שחיזבאללה מוכן להעניק לנו את עיתא א שעב
  • איזה אפסים, מתגאים בזה שהצליחו עלק בגלל שנכשלו לחלוטין בגזרה אחרת. חוכמה גדולה
  • פח
    מה שנקרא בואו נעבוד על עצמנו
  • שקר, אני מקווה שאחינו מהצפון לא יסכימו לחזור בשום אופן לשם ולסכן את חייהם. המוצא...
  • אף תושב צפון לא מאמין לחירטוטים האלה. ידיעה שהיא כסת''ח מביך וחסרת אחריות
  • הכיזבאללה מורתע? שואל בשביל חבר... תכלס מי יפלוש לשטחים ריקים מאוכלוסיה? שטחי בר...
  • לא מאמינים לכם. זה לא ירצה את התושבים החרדים ובצדק.
  • עכשיו אני מתחיל לדאוג.
  • מי ישמע איזה טכנולוגיה צריך כדי למנוע פלישה? 1500 מא"גיסטים - 5,500,000 כדורים -...
  • למה ש'גורם' מצה''ל יתראיין לאל חאדת'?.זה מתפקידו של דו'צ בערבית?
    או שאני טועה?
  • מה הבעיה בהודעה הזו? טוענין שיש הצלחה חלקית, ולא סיימו עבודה, אבל כן הגיעו להישג...
  • זה מסוג הדברים שלא אומרים! אין ולא היה סכנת פלישה! מי שירק ינסה לחשוב על לעבור א...
  • איך זה עוזר לצאת בהצהרות כאלה? נכון או לא נכון למה רלבנטי להגיד את זה לכתב עיתון...
  • האשמה של הפקרת תושבי הצפון נחלקת שווה בשווה בין הדרג הפיקודי הצבאי ובין הדרג המד...
  • קול הרעם מקיסריה....
  • זה הכל הנחות והשערות זה שפגענו להם בבכירים לא אומר שהם ירדו מהתוכנית שלהם שלשם כ...
  • ניחושים לגבי זהות ה''גורם הצבאי''
  • שוב הרצי הלוי חותר לסיום המלחמה,בכל מחיר
  • קיים מישהו במדינה שעוד מאמין לכל מיני גורמים עלומים/צבאיים/בכירים וכו׳? את מי הם...
  • גורם צבאי ? חליוה, האם זה אתה ?
    שוב מרדימים אותנו
  • זה רק אני או שיש מישהו שאשכרה מאמין למילה אחד של
    גורם צבאי שקר כלשהו
  • למה להתפאר ? מה אתם ערבים ?
    לעבוד בשקט ולחסל את האויב. לא לדברר
  • סבבה
    אז מדוע לא מחזירים את התושבים?
  • אשכרה עדיין ממשיכים לחשוב שאם פגענו ב 10,20,100 בכירים, אז פגענו להם ביכולות?! א...
  • כמו שהצלחתי להרחיק את הציפור דרורי היום מהחלון
    😄
  • אין גבול לאכזבה שקציני צה״ל הבכירים מסוגלים לספק לנו. תגובה של קצין שפשוט לא אית...
  • עוד מעט יגידו : ''חיזבאללה מורתע'' - צבא שאי אפשר לסמוך עליו
  • קשקשנים, חדל קשקשת ברשת. אין לכם מושג מאיפה ומתי הם יפלשו. ולכן יש לשרוף את כל ד...
  • מצד אחד אין לזלזל בפגיעות שלנו אך זה רחוק רחוק מלהספיק. ונדמה לי שאתמול דווח שהו...
  • עוד פקידונים שמנסים לקחת קרדיט על חשבון המנהיג הגדול, הדגול והנערץ מאיר דרכנו ומ...
  • אחרי כזו הודעה תושבי הגליל חייבים לברוח משם ומהר
  • זה משפט כל כך מטומטם וחסר הגיון פנימי שקשה לי להאמין שמישהו אמר אותו
  • אם הם יבחרו לפלוש הם גם יצליחו
  • רמת אמינות: 1. מוחמד דף - צמח. 2. החמאס מורתע. 3. החיזבאללה מורתע. 4. יש לנו את ...
  • עדיין שבויים בקונספציה
  • שוב מנסים לתפור לנו הסכם רופס עד הטבח הבא לא יאומן שלא השתנה כלום בדרג הצבאי עדי...
  • קשקשנים - בגלל חג הקורבן אין ירי, חכו ליום רביעי. אם הגורמים הצבאיים היו חכמים ה...
  • כמה ימים לפני ה 7.10 הצבא אמר שחמאס מורתע ואינו מעוניין בעימות כולנו יודעים מה ק...
  • זה אותו צבא שסיפר לנו שהחמאס מורתע .. לא מאמין לאף מילה של צה״ל החיזבאלה ערוך ומ...
  • ניחא שאף אחד לא סומך על הרצי (גם לא בתורת השתדלות) אבל הבזבוז של הכסף שלנו על הד...
  • הדבר ביחיד שעובר לי בראש עכשיו זה חחחחח
  • רמת אמינות חמאס מורתע ולא רוצה עימות
  • רמת אמינות: נחזיר את לבנון לתקופת האבן.
  • הנה זה מגיע... מתחילים להכין את השטח להחזרת כל המפונים מהצפון.. טיפש גמור מי שיח...