רוטר
04.07.2024
רוטר
בחזרה למשפטים

חוזה שכירות

1138
התראות
חוזה השכירות שלי מסתיים בסוף יוני. במרץ הודעתי לבעל הבית שלא אחדש את החוזה בעקבות גירושין.
למרות חיפושים אינטנסיביים, לא מצאתי בית חדש לתחילת יולי בגלל המלחמה וגל המפונים.
בתחילת מאי ביקשתי לחדש את החוזה לשנה נוספת ונעניתי בשלילה.
לאחר מאמצים רבים מצאתי בית חדש וחתמתי על חוזה.
השוכרים התכוונו לצאת עד ה 30.6 למרות שהחוזה שלהם הוא עד ה 10.8
אחרי שחתמתי הם עדכנו שהם לא יפנו עד תום החוזה שלהם מכיוון שהבית אליו התכוונו לעבור כבר לא רלוונטי
מה שמשאיר אותי עם פער של חודש ועשרה ימים לאחר סיום החוזה הנוכחי שלי ב-30 ביוני.
אין לי מקום להתפנות אליו במועד סיום החוזה ולא יכולת לטרטר את אימי שחיה איתנו ואת 2 ילדיי
בכוונתי לשלם על התקופה הנוספת וכמובן להשאיר את הבית בעת הפינוי נקי וריק מכל אדם וחפצים, מסוייד ועם חצר מחורמשת בדיוק כפי שקיבלתי כשנכנסתי
לבעל הבית יש שני צ'קים לביטחון ומזומן בסכום שכר הדירה. בחוזה יש סעיף של 500 ש"ח ליום כפיצוי על איחור בפינוי.

עדכנתי את בעל הבית בתקווה להבנה מצידו, אך הוא טוען שהוא חתם על חוזה עם שוכר חדש ודורש שאפנה בזמן

גם בעלת הבית החדש וגם אני מנסים להפעיל לחץ על השוכרים כדי שבכל זאת יתפנו אך הם מפגינים אדישות וטוענים שהם מחפשים בעצמם

בעל הבית לא מוכן לקבל פיצוי ו\או לתת לי את הפרטים של השוכרים כדי שאני אדבר איתם ואפילו אציע להם פיצוי
מה האפשרויות שיש לי על מנת שאשאר בבית לתקופת המעבר?
מה אני עושה במידה ואני נשאר בבית והשוכרים מופיעים פתאום ב 1.7 עם משאית?
1 תגובותמיון לפי
  • אתה תהיה חייב מול בעל הבית גם בפיצוי על אי הפינוי וגם על נזקים שיהיו לו נוספים ל...