רוטר
06.10.2024
רוטר
בחזרה למשפטים

איתור עו''ד שטיפל במכירת דירה

21716
התראות
שלום חברים, אני מקווה שכאן יש אנשים שבאמת יכולים לעזור לאנשים אחרים במצקה ולא רק מחפשים לקוחות.
אם כן השאלה בכותרת קצת מוזרה. אני צריך להסביר קצת על רקע.
הסתבכנו ברכישת דירה . לא עמדנו בזמן של תשלום האחרון לדירה בגלל עיכובים בבנק. המוכר שהוא בעצמו עו"ד תבע אותנו למרות שלא מדובר בעיכוב ארוך יחסית כי בסוף יכולנו להשלים את העסקה. הוא פשוט ניצל את המצוקה שלנו.
כעת הוא מחזיק ב-10% מערך הדירה למרות שהעסקה בוטלה. יש לפננו משפט. בינתיים אנו מגלים כמה הבנאדם נוכל ורמאי. לדוגמה הוא השכיר את הדירה בזמן שהייתה תחת חוזה איתנו. הוא ניהל משא ומתן עם קונה חלופי באותו זמן כנ"ל. מסתבר שבזמנו שהוא קנה אותה דירה הוא איחר בתשלומים והמוכרים ויתרו על הקנס שהגיע להם בחוזה רק כדי להתפטר ממנו. זאת ועוד הוא בהתחלה ייצג את המוכרים עד שעלו עליו שזה לא חוקי.
קיצרתי מאד בפרטים אך בינתיים זה מספיר להסביר מדוע המצאת עדות או מסמכים מהרכישה שלו יכולה לסייע לנו.
דא עקא שהמוכרת , אישה מבוגרת , מפחדת ממנו גם אחרי 6 שנים, היא לא מוכנה להראות לנו את החוזה ולא לומר מי העו"ד שבסוף לקחו. מכאן השאלה האם יש דרך לעלות על העו"ד שטיפל בתיק? הוא רשום באיזשהוא מקום?
21 תגובותמיון לפי
  • אני רואה שזה פורום לא כ''כ פעיל
  • לא הבנתי מה אתה מחפש?
    אתה לא מכיר אותו ורוצה תשם שלו?
  • כן. בין היתר אמור להיות במסמכים שהוגשו לרישום בטאבו. שילמתם 90 אחוז והעסקה בוטלה...
  • מאחל לך בהצלחה להסתדר בקלות, כךאם לא טועה אמור להיות רשום בחוזה המכירה הקודם מי ...
  • כיון שאתם נחמדים ומנסים לעזור, מרשה לעצמי עוד שאלה ערכתי לאחרונה בתאריך 23.08.20...
  • בהמשך השגתי את המידע בדרך אחרת-תודה לכולם!