רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה למשפטים

תאונת דרכים, נכות, הרופאים סיימו ועורכי הדין לא מצליחים להתחיל

10494
התראות
לפני טיפה יותר משנתיים נפלתי בתחילת נסיעה מהאופנוע ברמזור. גם רכב שנסע לידי התחיל נסיעה ועלה עם הגלגל שלו על האמה שלי כך שהיא השטתחה על כף היד, מלא שברים בעצמות הקרפליות והמטה-קרפלית, המפרק התפוצץ, היד הייתה נפוחה וצבעונית מאוד לתקופה ארוכה מאוד. אחרי כחודשיים עשו לי ניתוח לשחרור העצבים בתעלה הקרפלית, ואולי הוצאה חתיכת עצם, לא זוכר.
אחרי כמה חודשים שהמשכתי להתלונן על כאבים, קבעו לי CRPS, ועכשיו בגדול לא מטפלים בי יותר, משככי כאבים בתצורות שונות, מבטים מרחמים/מתנשאים, זהו בגדול.

מאז התאונה לא עבדתי. ניסיתי לעבוד מהבית ובהמשך גם מהמשרד, ושוב מהבית, אבל זה לא עבד. העבודה היא עם מקלדת ועכבר, יד ימין הייתה הדומיננטית. אני אולי יכול למצוא איזו דרך עקומה לסגור משימות כלשהן במצב הזה, אבל לא לעבוד, בטח לא מה שעשיתי קודם.
ביטוח לאומי קבע לי 50% נכות (בצמיתה הוריד ל30%, לא ערערתי למרות שזה לא מוצדק).
ביטוח אובדן כושר העבודה שלי בינתיים משלם, בערך. אבל ללכת כל כמה חודשים לרופא שבודק שלא עבר לי משהו שלא באמת מטפלים בו מרגיש לי שהם מחפשים את הרגע לטרוק עליי את הדלת. במיוחד שהוא אמר שהוא חושב ש"תוך שנה יעבור לך".
האורטופד של הביטוח חובה קבע 10% נכות, שזה בעצם כלום.
היד שלי קצת עקומה, נפוחה, צבעונית, קרה יותר. מאוד רגישה וכואבת, יותר מהשברים המקוריים, עשרות פעמים ביום.
עורך הדין שאיתו התחלתי את התהליך לא מאמין שאקבל פיצוי על אובדן ההשתכרות, שבהינתן גילי (30ים) והשכר שלי (מעל חצי מיליון בשנה), הוא בן 8 ספרות...
אני לא מבין בביורוקרטיה ואם הייתי יכול להתעסק בזה, הייתי מעדיף לחזור לעבודה...
מרגיש אבוד ולבד.
רוצה להאמין שאני לא אפול בין כיסאות ואמשוך אחריי את משפחתי... אבל ככל שהזמן עובר ככה זה נראה.
מה אני עושה לא נכון?
תודה מראש.
10 תגובותמיון לפי
  • מבחינת הנכות לך ללבנת פורן, מבחינה רפואית לך למומחים פרטיים תתפלא עד כמה הם יכול...
  • רפואה שלמה ומהירה,וברוכים הבאים לרוטר.