רוטר
07.10.2024
רוטר
בחזרה למשפטים

בעיה עם חברת ביטוח

11347
התראות
ביצעתי טיפולים אלטרנטיביים לפני כשנה וחברת הביטוח אינה מעוניינת להחזיר לי כסף על הטיפולים.
הם טוענים שלא הבאתי אישור מרופא על הטיפולים, אך הבאתי אישור מהרופאה שלי (צבא) שבו היא מצהירה שהצבא לא נותן אישורים רפואיים לטיפולים אלטרנטיביים ומאשרת שפניתי לרפואה בצה"ל מספר פעמים אך הם אינם מוכנים לכתוב לי טופס אישור רפואי.
בנספח לחוזה (נספח שלא ראיתי מעולם לפני כן ואין עליו חתימה שלי ולא הוסבר לי מעולם על הנספח) נכתב שחובה עליי להביא אישור רפואי קודם הטיפולים (אך שוב, פניתי לרפואה בצבא והם אינם מעוניינים להביא לי אישור), אך בכל זאת חברת הביטוח אינה מעוניינת לשלם לי את אשר מגיע לי.

הסכום הכולל שהם חייבים לי הינו 3,000 ש"ח והם הסכימו לשלם לי 1,950 ש"ח בלבד, התשלום הוא אצל 2 חברות חיצוניות ורק אחת מאשרת לי לקבל את הכסף (1,950) והשניה אינה מעוניינת כלל.

חברת הראל אינה מוכנה לחייב אותם לשלם לי וטוענים שזאת בעיה שלי.

האם כדאי לי ללכת איתם לבית משפט לתביעות קטנות על מנת לקבל את הסכום הנ"ל?
יש ברשוצי את כל ההקלטות של השיחות וכל המיילים ובנוסף את כל המסמכים שחתמתי עליהם (כולל הנספחים שלא חתמתי).

מה הסיכוי שלי לנצח לדעתכם ולקבל אפילו חלק מהסכום (בכל זאת לא שווה להם להילחם נגדי, עובד אחד יעלה להם פי כמה מהסכום שהם חייבים).
11 תגובותמיון לפי
  • האם הטיפולים הללו היו בהפניית הרופא המטפל, או שפנית על דעת עצמך לאותו גורם טיפול...
  • מנסיוני כמטפל בעיסוי רפואי משקם אני יכל לאמר לך שכל מי שקיים אצלו בפוליסה רכיב ב...
  • סוף טוב הכל טוב מישהו עשה טעות ושילם לי את הכסף למרות שאפילו לא הגשתי להם את הטפ...