רוטר
05.10.2024
רוטר
בחזרה ליש לי מה לומר

נמאס לשחק לפי הכללים. צריך לקחת בשבי כבני ערובה קרובי משפחה של בכירי ומפקדי חמאס ולהוציא אותם להורג אם הורגים לנו חטופים

367
התראות
קיבינמט כבר היינו יכולים לשלוט בכל רצועת עזה מזמן ולהוריד אותם על הברכיים. אבל מישהו קושר לצהל את הידיים. ומישהו חושב שאי אפשר לנצח ולכן צהל לא קיבל הוראה לכבוש ולשלוט בכל הרצועה בשיא המהירות. זה אפשרי. רק צריך פקודה. מה זה רצועת עזה? זה משחק ילדים לעומת חיזבאללה. אם אנחנו לא מצליחים לכבוש את רצועת עזה והם מושכים אותנו לדשדוש כל כך ארוך אז מה יהיה מול חיזבאללה ואיראן? אנחנו חייבים להראות להם שאנחנו יכולים להכריע אותם במהירות. וזה אפשרי לדעתי. ואם זה לא אפשרי אז אני מציע לכל מי שיכול לרדת מהארץ שיברח כי אין לנו סיכוי לשרוד אם את חמאס אנחנו לא מצליחים להכריע. יש כל כך הרבה דברים לעשות שלא עושים. למה דווקא עסקה? למה לא למשל לשבור את הכלים ולהתחיל להוציא להורג מחבלים על כל חטוף שלנו שנהרג. זה מה שצריך לעשות לשבור את הכלים. לחטוף ולשבות כמה שיותר מראשי חמאס ומפקדי חמאס ולהתחיל להוציא להורג. יותר מזה, צריך לשבור את הכלים לגמרי, לשבות קרובי משפחה של בכירי חמאס ומפקדי חמאס ולהוציא אותם להורג אם רוצחים לנו שבויים. כי נאצים צריך להשמיד. למחוק. כי נמאס לי להילחם לפי הכללים בזמן שהם לא משחקים לפי הכללים. אין כללים. אין כללים כי רמת האכזריות שלהם גזרה עליהם כיליון וגירוש. נגזרה עליהם מלחמה כמו שנלחמו בנאצים במלחהע ה-2, זאת אומרת הפצצות עד להשמדה טוטלית. כמו שהפציצו את ברלין ואת גרמניה. מי שלא רוצה לההרג שיברח לחוף הים. בגלל מוסר מעוות שכובל לנו את הידיים אנחנו נושמד. אי אפשר לשרוד כאן אם אתה משחק לפי הכללים. אז או ששוברים את הכלים או שנושמד. מה שקורה עכשיו עם חמאס הוא רק ההתחלה. זה רק אימון יבש לפני המתקפה הגדולה של חיזבאללה ואיראן וכל שאר המילציות. הם עומדים לפלוש לכאן מכל עבר כמו זומבים. זה ברור שזה מה שעומד לקרות. מי שלא מבין זאת לא למד כלום מטבח שבע באוקטובר. יש לנו עסק עם זומבים מוסלמונאצים תתי אדם. צריך להרוג אותם כמו שהרגו נאצים במלחהע ה-2.
3 תגובותמיון לפי