רוטר
06.10.2024
רוטר
בחזרה לגילוי מסמכים

דעה: כמו שהציבור סומך על השב''כ בטיפול בטרור הערבי יש לסמוך עליו בטיפול בטרור היהודי

23119,855
התראות

הועבר בתאריך 30.12.15 בשעה 10:27 מפורום חדשות על-ידי סולמית, (מפקח)

מהיום שבו נער ערבי חף מפשע נרצח ע"י יהודים נגמרו התירוצים: יש טרור יהודי. התירוצים של מעשה שובבות / טושים / גרפיטי כבר לא רלוונטיים ואין דרך חזרה.

ברגע שנרצחו שוב אנשים חפים מפשע וכוחות הביטחון סבורים שהמעשה הוא תוצאה של טרור יהודי יש לסמוך עליהם שהם עושים כל מה שהם יודעים ויכולים כדי למצוא את האשמים ולמנוע פגיעה עתידית נוספת בחפים מפשע.

בציבור השתרשה התודעה שהנערים שנעצרו חשודים רק בהצתת הבית בדומא אולם ישנם מקרים נוספים של ונדליזם והצתות שלא פוענחו וגם הם כלולים בחקירה הזו. גם אם בסופו של דבר המבנה היה ריק ו/או האנשים ששהו בתוכו הצליחו להימלט מדובר בניסיון לרצח לכל דבר ואם הוא נעשה על רקע לאומני מדובר בטרור.

היה ויתברר שנחקרים עונו באופן שנוגד את החוק או שאולצו להודות במעשים שלא ביצעו כתוצאה מעינויים - הביקורת כלפי השב"כ תהיה מוצדקת ובמלוא עוזה.
231 תגובותמיון לפי
  • לא סומכים נקודה! לא תעזור לכם כל שטיפת המוח! לסמוך על אינקוויציה סדיסטית-פוליטית...
  • כמו כאן:(?) ב- 20 בספטמבר 2003 הוגש בבית המשפט בנצרת כתב אישום נגד שלושה אזרחים ...
  • מה זה כמו? צריך לכתוב אם ולא אני לא סומך עליהם (שהמליצו בין השאר לא להוציא את הת...
  • אתה לא יכול לכנות פלסטינים בכינוי ''חפים מפשע'' בבחירות דמוקרטיות הם הצביעו כמעט...
  • הייתי קרובה מאוד לפרסם דעה דומה היום,ועדיין יש לי הסתייגות. אני מזדהה עם אובדן ה...
  • אלו שני דברים שונים בתכלית השוני. התירוצים של מעשה שובבות / טושים / גרפיטי כבר ל...
  • יש טרור יהודי ופעם ב20 שנה הוא גובה הרוג ערבי. אני לא סומך על ראשי שב"כ שאמרו שצ...
  • איך אפשר לסמוך על ארגון שחמשת מראשיו הם שמאלנים פנאטים
  • סליחה אבל אין ביהדות מושג של צ׳ק פתוח מודים על הטוב - מענישים על הרע. הסיפור פה ...
  • יש לי הרגשה שלא תקבל הרבה חיזוקים חיוביים על המאמר הזה(ממני כן בהסתייגות)